Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wtorek, 2021-11-30 ( Imieniny: Andrzeja, Maury)

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie - Kierownictwo

Kierownictwo

Dyrektor
mgr Beata Rogulska

tel. 44 755 24 93  pok. 19
e-mail: beata.rogulska@ops.opoczno.pl

Z-ca Dyrektora
mgr Emilia Sołtysiak

tel. 44 741 60 48  pok. 28
e-mail: emilia.soltysiak@ops.opoczno.pl

Główny Księgowy
Anna Bronatek

tel. 44 741 60 46  pok. 29
e-mail: anna.bronatek@ops.opoczno.pl

Kierownik Biura Obsługi Mieszkańca
mgr Anna Wilk

tel. 44 741 60 44  pok. 3
e-mail: anna.wilk@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej
mgr Aneta Lengier

tel. 44 741 60 43  pok. 5
e-mail: aneta.lengier@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Świadczeń Wspomagających Rodzinę
mgr Anna Małecka-Telus

tel. 44 755 41 97  pok. 14
e-mail: anna.malecka-telus@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
mgr Iwona Sobczyk

tel. 44 741 60 45  pok. 14
e-mail: iwona.sobczyk@ops.opoczno.pl

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej
mgr  Elżbieta Matyśkiewicz

tel. 44 741  60 28 pok. 25
e-mail: elzbieta.matyskiewicz@ops.opoczno.pl

 

Autor: Konrad Mlonka

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-09 19:17przez: Konrad Mlonka
Opublikowano:2020-09-09 13:37przez: Konrad Mlonka
Zmodyfikowano:2020-09-09 19:17przez: Sebastian Baszuk
Podmiot udostępniający: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie
Odwiedziny:1330

Rejestr zmian

  • [2020-09-09 19:17:39]Sebastian BaszukUtworzenie zakładki

Banery/Logo